Aktuality internet
Přemýšlíte o internetovém obchodu a nevíte jak začít s internetovým obchodováním ? Nemáte zkušenosti, sílu, kapacitu na provozování eshopu ? Dodejte zboží, my dodáme eshop.

Zajistíme Vám nejen vytvoření a správu internetového obchodu, ale nabízíme i administrativní podporu, balení zboží a expedici.
Naši pracovníci Vaše zásilky zabalí a odešlou sběrnou službou nebo dopraví přímo k zákazníkovi. Můžeme pro Vás zajistit veškerou administrativu obchodu i skladovou agendu. Vy se staráte o výrobu, my kompletně zajišťujeme Váš eshop.

K tomuto modelu spolupráce eshopu jsme dospěli po několika zkušenostech se zákazníky, kterým jsme dodávali řešení eshopu a kteří si celý obchod provozují sami. Spolupráce občas vázne na straně výrobce, který nemá kapacitu eshop vlastními silami provozovat, udržovat, zajišťovat expedici apod. Proto nabízíme toto řešení, kde celou agendu převezmeme od objednávky až po expedici za Vás. Můžeme tak přímo ovlivňovat úspěšnost obchodu. Máme kapacitu na přípravu zboží, vyřizování objednávek, komunikaci se zákazníky.

Máte zájem o naše služby ? Napište nám ...

internetové stránky, internetový obchod, webdesign Litomyšl, internetové aplikace na zakázku, internetová reklama, reklamní kampaně, webdesign, skenování, diskotéky,ozvučování firemních akcí, hudba na svatbu, hudba na oslavu, karaoke, hudba na karneval, dětské oslavy, výroba DVD, natáčení filmů, prodej počítačů, eshop, opravy počítačů, servis výpočetní techniky, odvirování, preventivní zálohy, Dolní Újezd, Litomyšl, Polička, okres Svitavy, android aplikace, programování pro Android, android aplikace, hry zdarna ke stažení Googleplay, zapůjčení skákacího hradu, pronájem skákacího hradu, půjčovna skákacích hradů, skákací hrad Litomyšl, prodej výpočetní techniky, pronájem kancelářské a výpočetní techniky, servis počítačů, eventová agentura, párty servis Litomyšl. Natáčení, kameraman Litomyšl, kamerování, produktová videa, propagační videa, videozáznamy, filmové studio.