Blog weby

Jak vytvořit web

Nejprve je třeba důsledně zanalyzovat požadavky a potřeba zákazníka.

Dále navrhnout technické řešení a v neposlední řadě také rozplánovat financování. Je třeba si na rovinu říci, že v dnešní době tvrdé konkurence nic není úplně zadarmo a nic nefunguje "samo". Je nutné si pevně stanovit určité cíle a k tomu nasměrovat sílu a investice. Existuje mnoho levnějších či dražších řešení. Lze využít levné open-source systémy, zakázkové řešení, či hotové stavebnicové systémy. Vhodnou technologii s Vámi rádi zkonzultujeme. Někdy je zbytečné vytvářet zakázková řešení, jindy se zase může vyplatit open-source z důvodu přenositelnosti a nižších nákladů na začátku. Dále bude třeba provést řadu kroků ke zviditelnění (registrace do vyhledávačů, oborové portály, atd) a také napojit na analytické služby (analýza chování návštěvníků, přizpůsobení obsahu). I zde s Vámi jednotlivé kroky probereme. 

Miroslav Lipavský - ELMICOM

Vytváříme a provozujeme weby, eshopy. Realizujeme online přenosy. Zabýváme se výpočetní technikou. Zajišťujeme ozvučování, natáčení video a videoprojekci.

Kontakt

Uložit
Nastavit
Používáme cookies, abychom vám zajistili co nejlepší zážitek z našeho webu. Pokud odmítnete používání souborů cookie, nedokážeme garantovat bechybnou funkci webu.
Povolit vše
Zakázat vše
Analytické
Analýza návštěvnosti, statistiky
Google Analytics
Povolit
Zakázat
Ostatní
Analýza chování návštěvníků
Smartsupp
Povolit
Zakázat
Marketing
Soubor technik, jejichž předmětem je obchodní strategie a zejména studie trhu.
Facebook
Povolit
Zakázat
Funkční
Zajišťují funkce systému
betweendigital.com
Povolit
Zakázat