Blog weby

Registrace do katalogů a vyhledávačů

Registrace do katalogů a vyhledávačů

Zajistíme registrace Vaší firmy do katalogů a vyhledávačů.

Registrace do katalogů a vyhledávačů je důležitým krokem pro propagaci vaší firmy a zvýšení viditelnosti na internetu. Jakým způsobem probíhá registrace do katalogů a vyhledávačů ?

 1. Identifikace relevantních katalogů a vyhledávačů
  Prvním krokem při registraci do katalogů a vyhledávačů je identifikovat relevantní platformy pro vaši firmu. Existuje mnoho katalogů a vyhledávačů, takže je důležité vybrat ty, které jsou pro vaše podnikání nejvhodnější. Mezi faktory, které by měly být zohledněny při výběru katalogů, patří cílová skupina, oblast působnosti a oblast podnikání.
 2. Registrace do vybraných katalogů a vyhledávačů
  Registrace do katalogů a vyhledávačů je obvykle bezplatná a lze ji provést online. V každém katalogu a vyhledávači může být registrace trochu jiná, ale obecně je třeba vyplnit formulář s informacemi o firmě. Tyto informace zahrnují název společnosti, adresu, kontaktní údaje, webovou adresu a další podrobnosti o vašem podnikání.
 3. Zabezpečení konzistentních informací
  Je důležité zajistit, aby informace o vaší firmě byly konzistentní na všech platformách, na kterých jste registrováni. To znamená, že informace o vaší firmě by měly být shodné na vašich webových stránkách, sociálních sítích, katalozích a vyhledávačích. Pokud se informace liší, může to vést ke zmatkům a snížení důvěryhodnosti vaší firmy.
 4. Pravidelná aktualizace informací
  Po registraci je důležité pravidelně aktualizovat informace o vaší firmě v katalozích a vyhledávačích. To zahrnuje změny v adrese, kontaktních údajích, popisu vašich produktů a služeb a dalších důležitých informacích o vašem podnikání.

Výhodou registrace do katalogů a vyhledávačů je zvýšení viditelnosti vaší firmy na internetu a zvýšení počtu potenciálních zákazníků.
Orientační cenová náročnost služby 7 - 10 000,- podle náročnosti a oboru.

Miroslav Lipavský - ELMICOM

Vytváříme a provozujeme weby, eshopy. Realizujeme online přenosy. Zabýváme se výpočetní technikou. Zajišťujeme ozvučování, natáčení video a videoprojekci.

Napište nám

Uložit
Nastavit
Používáme cookies, abychom vám zajistili co nejlepší zážitek z našeho webu. Pokud odmítnete používání souborů cookie, nedokážeme garantovat bechybnou funkci webu.
Povolit vše
Zakázat vše
Analytické
Analýza návštěvnosti, statistiky
Google Analytics
Povolit
Zakázat
Ostatní
Analýza chování návštěvníků
Smartsupp
Povolit
Zakázat
Marketing
Soubor technik, jejichž předmětem je obchodní strategie a zejména studie trhu.
Facebook
Povolit
Zakázat
Funkční
Zajišťují funkce systému
betweendigital.com
Povolit
Zakázat